Држач со куки за во кујна или бања

490.00 ден

Држач со куки за во кујна или бања

Шифра 4595

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Метален држач со 6 пластични куки – закачалки за крпи, пешкири, кујнски прибор и сл.

Лесно за поставување со едноставно лепење на плочки

Димензии: 48.5 x 7.8 x 14 cm