Епилатор за отстранување на влакна – Heart of Love

890.00 ден

Епилатор за отстранување на влакна Heart of Love

Шифра 3805

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3805 Ознаки:

Опис

Овој епилатор за нежно отстранување на влакна е најефективниот метод за брзо и лесно отстранување и на најтврдоглавите влакна!

Совршен е за дами кои сакаат да ја зачуваат меката и нежна кожа и да ја покажат својата женственост.

За целото тело – Лесно допира до сите зони. Лесно ќе ги решиш местата како што се брадата, образите, усните, под пазувите, под линијата на бикини и други делови од телото.

Безболен третман – Отстранувањето на влакната не е болен процес, туку пријатен третман.

Ергономски дизајн – Едноставен и лесен за ракување, така што секој може да го користи. Ова е најбезбедниот и најефективниот метод за отстранување на влакна за луѓе од сите возрасти и за сите типови на кожа.

Идеален за патување – Совршен е за патувања, особено за летни одмори, можеш да го носиш каде и да одиш, мал е и лесен.

Сега можете да ги исфрлите сите оние жилет што ги користите за бричење на нозете.
Чувствувајте се како да сте ги депилирале нозете давајќи им убаво мазно чувство, но без болка.

Карактеристики:
– Погоден и за жени и за мажи од сите возрасти.
– Најдобар начин да ги отстраните влакната од нозете, па дури и под рацете.
– USB полнење
– Водоотпорен
– LED диоди кои ја осветлуваат вашата кожа осигурувајќи дека никогаш нема да пропуштите место.
– Епилација за патување и џебна големина
– Ви помага веднаш да ги отстраните влакната без мака и болка