Безжични слушалки P15

800.00 ден

Безжични – bluetooth слушалки P15

Шифра 6028

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6028 Ознаки:

Опис

Безжични – bluetooth слушалки P15

Безжично поврзување со вашите уреди

AUX влез за поврзување со уреди кои немаат bluetooth опција

Слот за мемориска картичка

Копчиња за пуштање и стопирање на песна, за волимен и тн.

Чист и јасен звук