Попуст!

Безжичен (bluetooth) водоотпорен звучник JBL

950.00 ден

Безжичен (bluetooth) водоотпорен звучник JBL

Шифра 6031

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Безжичен (bluetooth) водоотпорен звучник JBL

Поврзување до три различни безжични уреди истовремено

Литиум-јонска батерија овозможува преку 15 часа работа на уредот

IPX7 стандард за водоотпорност

Кристално чист звук со длабок бас