Слушалки со микрофон GM-002

750.00 ден

Слушалки со микрофон GM-002

Шифра 1313

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Слушалки GM-002 со вграден микрофон

Чист и квалитетен звук, супер бас

Ергономски дизајн

Жичано поврзување со 3.5 мм пин