Убодна пила – Iskra GX-JS010-2Q

2,290.00 ден

Убодна пила – Iskra GX-JS010-2Q

Шифра 4549

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

• Напон: 230-240V~50Hz
• Јачина: 550W (max)
• Вртежи во минута: 3000 okr/min
• Прилагодлив агол на сечење: do 45°
• Дебелина на сечење:
• дрво: 55 mm
• пластика: 12 mm
• железо: 6 mm
• Должина на кабел: 1,8m
• Димензии на пакување (mm) D x Š x V: 235 x 75 x 210
• Тежина: 1,7 kg
2 година гаранција