Убодна пила – Iskra GX-JS004A

2,490.00 ден

Убодна пила – Iskra GX-JS004A

Шифра 4548

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4548 Ознаки:

Опис

600 W јачина
промена на  брзина
3000 rpm во празен од
Подесувачки агол на сечење до 45 степени
1,8 m кабел
2 kg тежина
2 година гаранција