Фен за коса – Gemei GM-1766

890.00 ден

Фен за коса – Gemei GM-1766

Шифра 4750

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4750 Ознаки:

Опис

Функционален и удобна фен за коса GEMEI има прекрасен дизајн и прифатлива цена со широк спектар на функции. Се карактеризира со висок квалитет и сигурност, нежно ја суши косата. Ова е моќна и универзална алатка, со помош на која не само што можете да ја исушите, туку и уредно да ја обликувате косата. Благодарение на моќноста од 2600 W, излезниот воздух се загрева речиси моментално. Можете да ја прилагодите брзината на протокот на воздух и температурата на греењето. Исклучувањето на моделот во случај на прегревање ќе го продолжи неговиот животен век и ќе обезбеди најбезбедно работење.

Професионален фен за коса GEMEI GM-1766, дизајниран за употреба во салони, има керамички грејач. Фен за коса GEMEI GM-1766 е погоден за сите типови коса: кратка и долга, здрава и оштетена, кадрава и мазна, тенка и силна. Ова го прави многу погодно за домашна употреба.

Карактеристики:

Моќност: 2600 W
Број на температурни режими: 3
Број на режими на работа: 3
Број на брзини: 2
Број на млазници: 1
Снабдување со ладен воздух: да
Удобност и безбедност
Заштита од прегревање
Димензии на пакувањето: 30x26x10 cm
Димензии на фен за коса: 26x26x9 cm
Должина на кабелот: 150 см