Масажер за стопала

1,490.00 ден

Масажер за стопала

Шифра 4609

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4609 Ознаки:

Опис

Масажерот за стапала придонесува за зголемена циркулација на крвта, го намалува стресот и помага при релаксација.

Ролерите на масажерот нежно, но ефикасно ги масираат стапалата.

Самостојно можете да ја регулирате брзината, насоката и движењето на ролерите.

Три нивоа на брзина, 12 двонасочни јазли со ротација по ваш избор

Масажерот е одлична решение за вас доколку: поминувате многу време на нозе или сакате да ги опуштите мускулите после тренинг, а исто така помага и за ослободување на откот од нозете.

Ролерите за масажа се изработени од термопластична гума и обезбедуваат мека и пријатна масажа.

Загревање од 40 степени за термо масажа, за заштита од прегревње

Материјали кои не се штетни за вашата кожа, овозможуваат слободен проток на воздух