Рачна машина за сечење на храна

590.00 ден

Рачна машина за сечење на храна

Шифра 4456

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4456 Ознаки:

Опис

Ергономски дизајн – Овозможува лесно ракување и користење. Освен за месо, може да се користи и за сечкање тврд зеленчук и храна.

Цврста и безбедна – Изработена од цврста пластика и остро сечило од нерѓосувачки челик, лесна за чистење и одржување.

Вистинско решение – Храната повеќе нема да се суши во фрижидер, сега можеш да го исечкаш месото и да го пакуваш само по потреба.

Вкупна должина 41,5cm

Должина на сечилото: 11,5cm