Преклоплив кревет со метална конструкција

5,490.00 ден

Преклоплив кревет со метална конструкција

Шифра 4734

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4734 Ознаки:

Опис

Овој преклоплив кревет е направен од високо квалитетна метална конструкција спена со дополнителни Т метални спојки кој издржува тежина од над 250 kg
Креветот на преклопување е направен од густа шифрирана постелнина од борово дрво која има цврста текстура и е добро поставена и има униформа моќност, долг работен век, отпорна на влага и отпорност на инсекти
Нелизгачките подлошки на дното од креветот се тивки, тивки, не се лизгаат
Нема потреба да се инсталира, само се отвора и се користи. Кога е склопен зазема многу малку простор.
Со димензии од 198 см должина и 90 cm ширина може слободно да го истегне вашето тело и главно се користи за привремени дополнителни кревети, изнајмување соби, во болницата, градилишта, привремени сместувачки капацитети и сл.

Видео: