Организер за алишта, постелнини, играчки

390.00 ден

Организер за алишта, постелнини, играчки

Шифра 4473

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4473

Опис

Големина на производот: вреќата за складирање има големина од 60 x 40 x 35 cm и капацитет од 90 L, големиот капацитет нуди простор за вашите различни потрошни материјали, играчки, облека, постелнина, чевли и сл.
Висококвалитетна ткаенина: кесите за складирање облека се направени од висококвалитетен, трислоен, без мирис материјал, кој дозволува вентилација и ги штити вашите складирани предмети од влага, прашина, штетници и оштетување од вода. Чувајте ги вашите алишта и постелнина чисти и свежи.
Силни рачки: торбата за складирање е опремена со две странични рачки кои го олеснуваат носењето од едно место до друго. Засилените шевови обезбедуваат дополнителна сила. Тие лесно може да се постават на полици, плакари итн.
Голем чист прозорец: овие кеси за складирање имаат голем проѕирен прозорец, за да можете да видите што имате внатре без да треба да ја отворите торбата. Дизајнот на преклопен и двонасочен патент го прави погодно отворањето на торбите.
Мултифункционална торба за складирање на преклопување: најлесниот и најелегантен начин за намалување на нередот во домовите, таваните, подрумите и спалните соби. Спакувајте ги вашите предмети во кеси за складирање и чувајте ги во фиока, под креветот, во полица или во шкаф.