Полица за во бања

590.00 ден

Полица за во бања

Шифра 4619

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4619 Ознаки:

Опис

Полица за во бања изработена од квалитетна пластика со метални држачи

Нелизгачки ногари кои се поставуваат на перална, машина за сушење алишта и сл.

Горниот дел се прицврстува за плочки со лепење на специјални лепенки

Димензии: 30 x 14 x 58 cm