Депилатор за тело – Flawless 8016

790.00 ден

Депилатор за тело – Flawless 8016

Шифра 3359

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3359 Ознаки:

Опис

Моментално и безболно ги отстранува ситните влакна од рацете и нозете без црвенило и иритација

Може да се користи за сите типови на кожа

Нежен и безбеден на допир

Три различни додатоци

Се полни преку УСБ пиклучок на било кој полнач за мобилен телефон