Прибор за јадење – 24 парчиња во метално јајце

1,990.00 ден

Прибор за јадење – 24 парчиња во метално јајце

Шифра 4491

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4491 Ознаки:

Опис

Прибор за јадење: модерен, безвременски и префинет прибор за јадење. Сосема нов дизајн кој ги вклучува сите правила на културата на масата. Благодарение на компактната форма и складирањето во јајцето од нерѓосувачки челик, приборот за јадење лесно се вметнува и совршено се прикажува во центарот на масата.

Комплет за прибор за јадење од 24 парчиња за 6 лица: 6 ножеви за маса, 6 лажици, 6 вилушки, 6 лажици кафе од не’рѓосувачки челик