Справа за обликување на половината

570.00 ден

Справа за обликување на половината

Шифра 3748

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Справа со помош на која ќе ја обликувате половината и ќе ги затегнете стомачните мускули

Изработена од квалитетна пластика со метална основа

Дијаметар 28 cm