Справа за склекови

870.00 ден

Справа за склекови

Шифра 3719

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 130 Ознаки:

Опис

Професионална табла за склекови кој што Ви овозможува сигурност при вежвањето, започнете да вежбате без никакви оштетувања на раците и започнете да ги зацврстувате горниот дел од телото, рамената, градите и грбот.

Оваа фитнес справа ќе ви го олесни процесот на вежбање во домашни услови или на отворено.

Има можност за 16 различни типови на вежби со кои ги опфаќате сите делови од телото.

Лесно и едноставно се монтира, не зафаќа простор и лесна е за употреба.

Со помош на шаблоните секоја вежба ќе ја правите правилно. Одлична е за почетници или за професионалци.

Единствена мултифункционална справа со која ќе можете да го извежбате целото тело и сите мускули.