Фен за коса KFNWUUD КW-1707

1,200.00 ден

Фен за коса KFNWUUD

Шифра 4118

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4118

Опис

Фен за коса KFNWUUD

Многу моќен фен со повеќе додатоци за насочување на воздухот