Додаток за чешма со пена под притисок

870.00 ден

Додаток за чешма со пена под притисок

Шифра 4571

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4571 Ознаки:

Опис

Додаток за чешма со различни функции, тој ја трансформира обичната славина во разноврсна алатка која задоволува различни потреби во кујната.

Уживај во дополнителен дофат со лесното проширување. Овој додаток што може да се прошири ги прави секојдневните задачи како миење садови или зеленчук полесни од кога било досега.

Со внимателно обмислен ергономски дизајн, овој додаток ти овозможува лесно прилагодување и насочување на водата според твоите потреби, давајќи ти максимална контрола без напор.

Подобри ја одржливоста и заштеди ресурси! Овој додаток не е само практичен, туку и ефикасен во потрошувачката на вода, што ја прави твојата кујна не само продуктивна, туку и еколошки одговорна.

Технички карактеристики:

 • Погоден за чешми за ладна и топла вода;
 • Димензии на производот: приближно 115,00 x 52,00 x 52,00 mm ;
 • Опсег на притисок на водата: 0,1-0,4MPA;
 • Температурен опсег на водата: 0-75℃;
 • Материјал: ABS.