Сет ножеви 6/1- Evdrtverh

790.00 ден

Сет ножеви 6/1- Evdrtverh

Шифра 3850

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3850 Ознаки:

Опис

Сет ножеви составен од 6 парчиња

4 ножа за секојдневна употреба

1 нож за лупење на овошје и зеленчук

1 повеќенаменски ножици

Изработени со високо квалитетно нерѓосувачко сечило и цврста рачка со елегантен дизајн