Ергономска перница за спиење

870.00 ден

Ергономска перница за спиење

Шифра 3736

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3736 Ознаки:

Опис

Перница за спиење со ергономски дизајн

Мека и удобна, усполнета со молекуларна пена

Идеална подршка на главата и рамената

Овозможува слободен проток на воздухот и го намалува потењето

Димензии: 50 x 30 x 11 cm