Силиконска перница за седење

550.00 ден

Силиконска перница за седење

Шифра 3691

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Анатомска перница за седење направена од медицински гел

Обезбедува оптимална подршка на рбетот

Идеална за во канцеларија, за во автомобил

Дизајнот на саќе не дозволува потење на седиштето

Димензии 42 x 34 x 4 cm