Држач за фен за коса

290.00 ден

Држач за фен за коса

Шифра 4890

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4890 Ознаки:

Опис

Држач за фен за коса е компатибилен со повеќето типови и големини на фен за коса, издржлив и извонреден.

Овој држач за фен за коса е изработен од висококвалитетен материјал од не’рѓосувачки челик 304, издржлив и практичен, отпорен на корозија и ‘рѓа, отпорност на високи температури.

Широка компатибилна заштеда на простор: можете да го вклопите во спална соба, бања, туш кабина, салон и други места каде што имате потреба.

Лесен за користење – многу е цврст, без грижа за паѓање. Лесно се отстранува и става.