Автоматски затворач за сифон

320.00 ден

Автоматски затворач за сифон

Шифра 4560

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4560 Ознака:

Опис

Автоматски затворач на сифон кој спречува на продирање на непријатни мириси и инсекти

Се отвора само додека протекува вода низ него

Димензии: 42 x 30 x 32 mm