Уред за правење крофни

370.00 ден

Уред за правење крофни

Шифра 3675

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3675 Ознаки:

Опис

Пластичен уред за крофни

Квалитетна пластика и амортизер од нерѓосувачки челик