Пластичен цедилник за садови

420.00 ден

Пластичен цедилник за садови

Шифра 4454

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4454 Ознаки:

Опис

Пластичен цедилник за садови со димензии 40x25x30 cm

Квалитетна нетоксична пластика

Пластичен сад за собирање на исцедената вода