Диспанзер – држач за чаши

420.00 ден

Диспанзер – држач за чаши

Шифра 3883

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Држач/диспензер за хартиени или пластични чаши

Дизајн отпорен на прашина, со провиден дел каде може да се види бројот на преостанати чаши

За сите видови чаши со дијаметар 7,5cm

Може да се постави на мазни и чисти површини, странично од автоматот за вода/кафе или каде и да ви е потребно

Диспанзерот во зависност од моделот на чаши собира околу 50 чаши. Горниот дел е отворен што не ја ограничува висината на поставените чаши