LED огледало со 10X зголемување

590.00 ден

LED огледало со 10X зголемување

Шифра 4692

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4692 Ознаки:

Опис

Огледалото има флексибилен држач кој се прицврстува на рамна површина со силен вакум.

Ова ќе ти овозможи брзо, лесно и прецизно да нанесуваш шминка во која било просторија. Зголемување на сликата и LED светло ќе ти го олеснат средувањето на лицето, корегирање на веѓите, обетките или бричење кај мажите.

Благодарение на LED осветлувањето, нема да мораш да се грижиш за лошите резултати на шминкањето, а сликите ќе излезат совршено.

Зголемување до 10 пати – За кристално чисто гледање и прецизно бричење, нанесување шминка, пилинг и слично.

Се ротира за 360 ° – Ти овозможува да ја прилагодиш под кој било сакан агол.

Идеална големина – Доволно е големо за да овозможи прецизно и детално шминкање, а сепак е компактно и удобно за носење.

Флексибилен држач – Се прицврстува на рамна површина со силен вакум.

Фризерите, шминкерите и другите професионалци за убавина можат да го користат ова огледало за прецизни апликации за шминкање, како што се цртање веѓи или нанесување фини детали на лицето.

Технички карактеристики:

 • Дијаметар на огледалото: 17.75 см;
 • Работи на 3 x AAA батерии (тие НЕ се наоѓаат во пакетот);
 • 10X зголемување;
 • Ротација 360 °;
 • Флексибилен држач ;
 • LED светло.