Електрична закачалка за сушење алишта

1,190.00 ден

Електрична закачалка за сушење алишта

Шифра 4607

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Преносна закачалка наменета за сушење на алишта

Лесна, со компактни димензии, наменета за патување, одмор и сл.

Максимална исдржливост на тежина 5кг.

Копче за вклучување-исклучување и подесување на температура

Може да ротира за 360 степени

Работи на 220 V