Карбон налепници за прагови

390.00 ден

Карбон налепници за прагови

Шифра 7043

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7043 Ознаки:

Опис

Карбон налепници кои се поставуваат на праговите на возилото

Димензии  60 x 7 cm – две налепници  и  40 x 7 cm – две налепници

Превенира удари и спречува гребнатини, или ги покрива постоечките гребнатини

Опел, Мерцедес, БМВ, Ауди, Фолксваген