Вентилатор – ладилник за во автомобил

490.00 ден

Вентилатор – ладилник за во автомобил

Шифра 7037

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Изработен од високо квалитетна пластика, тивок и моќен.

Систем за ладење со високо перформанси, со две прилагодувања на брзината на дување.

Ротира за 360 степени.

На брз начин се отстранува топлиот воздух од вашиот автомобил, комбе, камион во летните денови.

Димензии: 14.5 x 16 cm

Моќност 3 W

Се приклучува во запалката на автомобилот

Се прицврстува со две моќни лепенки