Пепељара за во автомобил

290.00 ден

Пепељара за во автомобил

Шифра 7046

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7046 Ознаки:

Опис

Пепељара за во автомобил со вградено лед светло

Вграден држач за цигара

Голем капацитет