Пиштол за меурчиња

490.00 ден

Пиштол за меурчиња

Шифра 4459

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Пиштол за меурчиња од сапуница со 32 дупки

Изработена од високо квалитетна пластика, нетоксична во додир со вода и сапуница

Идеален за летни забави, излети, базени, тушеви, плажи, излети, родендени, свадби.

Во сетот има сад во кој се подготвува сапуницата

Димензии: 15.5 x 15.5 cm

Работи на батерии 3×1.5V AA

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=pESnez-yhe8

Дополнителни информации

Одберете боја:

Розева, Сина