Автоматски отворач на шишиња

390.00 ден

Автоматски отворач на шишиња

Шифра 3890

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Отвора шишиња со употреба на една рака, за помалку од секунда!

Само ставете го отворачот врз капачето од стакленото шише, притиснете до крај и извадете го – капачето лесно се отстранува

Функционира со помош на магнет

Ќе се изненадите колку е забавно да се користи овој отворач за стаклени шишиња

Популарен избор за подарок за секој маж кој е љубител на интересни гаџети и пиво

Одличен за поединци кои имаат потешкотии со обичните отворачи за шишиња

Лесно се употребува, цврст е и издржлив

Материјал: ABS и нерѓосувачки челик

Димензии: 5 x 5 x 8 cm