Сеф во форма на книга

990.00 ден

Сеф во форма на книга

Шифра 4502

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4502 Ознаки:

Опис

Безбеден – Обезбеди ги твоите пари и скапоцености на најоригинален начин. Книгата со сеф во внатрешноста е најдобриот начин да ги заштитиш твоите пари и скапоцености. Стави ја оваа книга на полица со другите книги

Висококвалитетен материјал – Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ти овозможува да складираш работи од различни големини.

Мултифункционален – Може да се користи за безбедно складирање готовина, накит, кредитни картички, пасоши, документи и други скапоцености

  • Материјал: картонска корица и метална кутија
  • Димензии: 24 x 15.5 x 5.5 cm