Безжични слушалки TWS i18

800.00 ден

Мини bluetooth слушалки i18

Шифра 1312

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 1312 Ознаки:

Опис

Безжично поврзување со вашите уреди преку bluetooth 5.0

Вграден микрофон

Високо квалитетен звук, можност за примање на повици

Растојание за пренос 15 m

Време на работа на батерии 3 часа

Време на полнење 70 min

Чист и јасен звук

Сензор за допир

Ниска потрошувачка на енергија

Се полнат во самата кутија