Турпија за острење на бургии

390.00 ден

Турпија за острење на бургии

Шифра 4567

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4567 Ознаки:

Опис

Острач за бургии на бормашина

Одржувајте го лесно и ефикасно вашиот алат со иновативната турпија за брусење бургии и битови

Aлатка за острење и обновување на алат, што гарантира долготрајна употреба и одлични резултати при работа

Материјал: висококвалитетна ABS пластика и камен од корунд

Служи за продолжување на животниот век на вашиот алат и намалувањето на потребата од купување нов алат

Лесно и безбедно користење

Погодна за домашна и професионална употреба

Издржлива, висококвалитетна изработка