Попуст!

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P, BHR4885GL

Original price was: 2,190.00 ден.Current price is: 1,990.00 ден.

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P, BHR4885GL

Шифра 2047

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2047 Ознаки:

Опис

Xiaomi Mi 360 камера за видео надзор на вашиот дом 2MP

Безжично поврзување 2.4 WiFi IEEE802.11b/g/n

Слот за мемориска картичка до 64 GB (не е вклучена во пакетот)

IR светло за ноќно снимање до 15 m

Видливо поле на оптичката леќа 110°

Аудио – видео комресија H.265

Резолуција 1980×1080 (1080p)

Опсег на видливост 360° хоризонтално и 108° вертикално

Оперативен систем: Андроид 4.4 и понов или iOS 9.0 или понов

Димензии: 108x75x75 mm

Тежина: 254 gr.

Гаранција: 12 Месеци