Дозер за фил за колачи и палачинки

490.00 ден

Дозер за фил за колачи и палачинки

Шифра 3762

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3762 Ознаки:

Опис

Дозер – диспанзер за разни филови, шлагови, креми и сл. за торти, колачи, палачинки

Со едноставно притискање на рачката контролирате колку од материјалот ке истече од садот

Лесен за употреба, чистење и одржување

Капацитет 900 ml