Амбиентална кристална ламба на допир

690.00 ден

Амбиентална кристална ламба на допир

Шифра 4513

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4513 Ознаки:

Опис

Лампа која дава елеганција и уникатност на вашиот амбиент со своите призматични контури на светлина

Блеска како вистински кристал, со помош на 3D технологијата прави прекрасни контури околу себе

RGB бои – разни бои кои можете да ги промените со еден допир – едноставно допрете го горниот дел од светилката и сменете ја бојата

Извонредно осветлување: до 500 лумени

Вградена долготрајна батерија до 12 часа издржливост

Лампата се полни преку USB кабел на било кој полнач од мобилен телефон

Совршен додаток во вашиот дом, канцеларија, соба, маса или градина

Уникатен подарок за секоја пригода

Материјал: цврста акрилна пластика

Димензии: 21 х 9cm