Автоматизирано куче – касичка за пари

690.00 ден

Автоматизирано куче – касичка за пари

Шифра 4512

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4512 Ознаки:

Опис

Автоматизирано куче што “јаде” парички
Банкарска кутија за заштеда на пари
Опашката и ушите на кученцето ќе се вртат кога ќе му ставите паричка во чинијата за јадење.
Ќе ја врти главата и ќе бидат многу слатко во процесот на јадење пари.
Инсталирајте ја батеријата, вклучете го прекинувачот и ставете паричка.
Може да извртува додека не исчезне, исто како да јаде паричка.
Оваа реалнa касичка за пари, исто така, ќе ве натера постојано да ставате паричка по паричка со што брзо ќе собирате пари. Може да се користи и за украсување на вашиот дом, работна маса, маса или детска соба.