Попуст!

Астронаут – галактички проектор

Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,090.00 ден.

Астронаут – галактички проектор

Шифра 4386

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Проекциската светилка за ѕвезденото небо има уникатен дизајн со проектна маглина и ѕвездена светлина на ѕидот или таванот.

Лесно создадете прекрасна атмосфера на ѕвезденото небо.

Постојат 8 типа на динамични маглини, комбинацијата на маглина и ѕвездена светлина може да се игра самостојно или во комбинација.

Дизајнот на изгледот на астронаутот е нов и уникатен, повторувајќи ја темата на ѕвезденото небо и галаксијата и ве води да го истражите огромното ѕвездено небо.

Главата на слаткиот астронаут се поврзува со телото со магнет и може да се ротира и отстранува.

Има ротирачка рака за 360°, можете да ја изберете формата на астронаутот и аголот на проекцијата на ѕвезденото небо по желба.

Исклучителна гаранција за квалитет на изгледот, одлична како украс.

Проекторот на астронаутот ѕвезденото небо со далечински управувач, може да го контролира и префрла прекинувачот, да ја приспособи осветленоста и брзината на промената на маглината и ѕвездената светлина.

Три  тајминг функции: 30/60/120 минути, автоматско исклучување и лесен пристап до овие поставки без будење.

Безжична bluetooth конекција со вашиот мобилен телефон како би пуштиле музика на вградениот звучник

Слот за мемориска картичка

Работи на полнач од мобилен телефон со наменски УСБ кабел кој е вклучен во пакувањето

Димензии: 19.5 x 11.5 x 9.5 cm