Торба за пазарење со тркалца

470.00 ден

Торба за пазарење со тркалца

Шифра 3673

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3673 Ознаки:

Опис

Склоплива торба за пазарење

Вградени тркалца

Практична и лесна за користење