WiFi IP – SMART надворешна камера

2,190.00 ден

WiFi IP – SMART надворешна камера

Шифра 4716

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4716 Ознаки:

Опис

Главни карактеристики:

Снимање видео со резолуција Full HD
Детекција на луѓе и животни, детекција на движење, праќање известување на мобилен телефон
Подржува 8x дигитален зум.
Складирање на видео материја на мемориска картичка од 128GB
Rотира 352 степени лево и десно и ротира 95 степени вертикално.
Aудио подршка во два правци, може да комуницирате со другата страна.
IP66 водоотпорен, може да се користи внатре или надвор.
Ноќно гледање во боја, двојна светлина, инфрацрвена светлина
Директно поврзување преку AP hotspot/безжична WiFi конекција
Следење во живо преку апликација инсталирана на вашиот мобилен телефон

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=T5sLzrzEE58