Попуст!

Држач за кеси за ѓубре

Original price was: 390.00 ден.Current price is: 290.00 ден.

Држач за кеси за ѓубре

Шифра 3694

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3694 Ознаки:

Опис

Практичен држач за кеси за ѓубре за во кујна, бања

Изработен од високо квалитетна пластика

Капак кој спречува ширење на непријатна миризба