Сад за апетисани, овошје, грицки

690.00 ден

Сад за апетисани, овошје, грицки

Шифра 3636

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3636 Ознаки:

Опис

Сад на расклопување со прекрасен дизајн кој слижи за послужување апетисани, грицки, овојшје и сл.

Се отвора во вид на цвет

На врвот има држач за телефон или таблет