Нож за сечење сувомесни производи

720.00 ден

Нож за сечење сувомесни производи

Шифра 4241

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Рачна машина за сечење сувомесни производи, салами и кашкавал

Нож за сечење суво месо, пастрма, суџук… сите незаменливи специјалитети во зимските денови

За лесно и едноставно сечење, без напор

За подготовка на вечера на база на шведска маса

Материјал: пластична база, нож од неѓросувачки челик

Димензии: 29 x 19 x 13 cm

За да избегнете било каква несреќа, не заборавајте секогаш да го блокирате ножот со сигурносната игла