Заштитна алуминиумска преграда за готвење

250.00 ден

Заштитна алуминиумска преграда за готвење

Шифра 2815

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Заштитна алуминиумска преграда која штити од прскање на маслото додека се готви

Исклучително лесна за поставување – само поставете го штитникот околу тавата и готово!

Се преклопува на 3 дела

Може и да стои исправена на ѕидот/плочките

Може и да искомбинирате две прегради заедно и да го заштитите целиот шпорет

Кога ќе завршите со готвењето преградата може да ја измиете со средство и вода

Материјал: алуминиумска фолија

Димензии: 32,5 x 84cm