Електричен автомобил со 8 тркала

2,190.00 ден

Електричен автомобил со 8 тркала

Шифра 4378

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4379 Ознаки:

Опис

Електричен автомобил со 8 тркала кој може да ротираат за 360  степени

Испушта водена пареа

Далечински контролер

Робусна и отпорна на удари, наменета за off road возење

Вградени музички мелодии

Се полни преку УСБ кабел на полнач од мобилен телефон