Сет од 6 организери за патување

590.00 ден

Сет од 6 организери за патување

Шифра 4737

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Овој сет од 6 преносни торбички за складирање е совршен додаток на твојата организација дома или додека патуваш. Секоја чанта во комплетот е внимателно дизајнирана за да ти овозможи ефикасно да ги организираш твоите работи, без разлика каде се наоѓаш.

Комплетот вклучува 6 различни типови на чанти: три организатори и три торбички.

Овие преносливи чанти се идеални за организирање работи при патување, без разлика дали се работи за кратко патување за викенд или подолго патување.

Тие можат да се користат за организирање на работите во куќата, како гардероба, козметика или ситници, со што се одржува редот и видливоста во просторот.

Корисни се за пакување спортска опрема, облека и обувки за одење во теретана или за спортски активности, со што се олеснува транспортот и складирањето на спортската опрема.

Тие се погодни за организирање документи, канцелариски материјали или лични предмети на работното место, со што се создава поуредна и попродуктивна работна средина.

Практична организација дома – Чантите се корисни и за организирање работи дома, како гардероба, долна облека, козметика или играчки, помагајќи ти да одржуваш ред и видливост во секојдневните активности.

Сетот од 6 преносни чанти ти овозможува ефективно да ја организираш твојата облека, чевли, козметика и други потреби при патување, правејќи го пакувањето поедноставно и поорганизирано.

Различните големини на торби ти овозможуваат да го искористиш просторот во твојот куфер или чанта на најдобар начин, спречувајќи ги твоите работи да се збрчкаат или оштетат.

Технички карактеристики:

 • Материјал: полиестер;
 • Боја: сива;
 • Организер голем – (41 x 30 x 12 cm);
 • Организер среден – (31 x 28 x 12 cm);
 • Организер мал – (31 x 21 x 12 cm);
 • Несесер голем – (34 x 28 cm);
 • Несесер среден – (26 x 25 cm);
 • Несесер мал – (26 x 12 cm).